Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Taşıma

Eşyalarınızın en yüksek katlara bile hızlı ve güvenli şekilde taşınacağı asansörlü nakliyat hizmeti

Kocaeli Nakliyat Firması

Kalitemiz ile uzun yıllardan beri Kocaeli halkının en sık tercih ettiği firma olmayı başardık. Hemen bize ulaşın, bilgi alın!

Kocaeli asansörlü nakliyat Nakliyat sistemi ile çok katlı binalara kolay bir şekilde eşya ulaşımı yapılıyor. Günümüzde kaliteli nakliyat firmaları asansörlü sistem kullanarak eşyaların güvenli bir şekilde taşınmasını sağlıyor. Nakliyat firmamız bünyesinde gerçekleştirilen asansörlü nakliyat hizmetimiz ile çok katlı binalarda ikamet eden müşterilerimizin eşyalarını kolay bir şekilde taşıyoruz.

Günümüzde eskiye göre sayısı oldukça artan çok katlı binalar hem ev hem de işyeri olarak kullanılıyor. Bu çok katlı binalara firmamızın hidrolik asansörlü araçları ile kolay bir şekilde ulaşıyor ve eşyaları güvenliğe bulunduğu kattan indiriyoruz. Palmiye nakliyat firmasının sunmuş olduğu asansörlü nakliyat hizmeti ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak ve hizmet talebinde bulunmak için bir telefon ile irtibata geçebilirsiniz. 

  

  

Kocaeli Asansörlü Nakliyat Hizmetinin Alınması

Kocaeli asansörlü nakliyat çok katlı binalara kolay bir şekilde eşya ulaşımı yapmak için son yılların en gözde hizmetleri arasında yer alır. Eski yıllarda yüksek binalara eşya ulaştırmak için insan gücüden faydalanılırdı. Bu şekilde hem insan sağlığı hem de eşyalar büyük ölçüde zarar görürdü. Teknolojinin getirmiş olduğu tüm yeniliklerden faydalanan firmamızın sunduğu asansörlü nakliyat hizmeti ile eşyalar merdiven boşluklarında ve dar koridorlarda taşınmaktan kurtuluyor.

Nakliyat firmamızın profesyonel ekibi asansörlü nakliye sisteminin kurmadan önce bina çevresinde iş sağlığı ve güvenliği önlemlerini alarak işlerini yaparlar. Asansörlü sistem ile eşyalar daha çabuk bir şekilde taşınacağı için taşınma süreci kısalır. 

Kocaeli Asansörlü Nakliyat Hizmetinde Fiyatlar Nasıldır?

Kocaeli asansörlü nakliyat fiyatları taşınması planlanan eşyaların miktarına ve hacmine bağlı olarak değişkenlik gösterir. Nakliye öncesinde firmamız tarafından adresinize ekspertiz yönlendirilir. Eşyalarınız ekspertiz tarafından incelenir. Eşyaların nasıl taşınacağına ve kaç kişilik nakliye ekibi gerekeceğine karar verildikten sonra size net bir fiyat beyanında bulunulur.

Nakliye ücretinin sizin için de uygun olması durumunda taşınmaz sözleşmesi imzalanır ve ardından süreç başlatılır. Nakliye firmamızın işinde uzman profesyonel ekibi sabahın erken saatlerinde söz vermiş olduğu günde eşyalarınızı taşımak üzere adresinize gelir. Palmiye nakliyat firmasının kaliteli güvenilir ve ekonomik nakliye hizmetlerinden faydalanmak için bize bir telefon ile

palmiye-nakliyat-logo-beyaz.png
Kocaeli ve çevre illerinde üstün kalite hizmet anlayışı ile sizlerin memnuniyetini sağlamayı başaran Palmiye Nakliyat, uzun yıllardan beri hizmetler vererek ün salan bir firmadır. Her geçen gün yenilenen hizmet faaliyetleri, taşımacılık süreçlerindeki pratik çözümleri ile müşterilerinin kolaylıkla hizmet almasını da sağlamıştır. Asansörlü, sigortalı, ambalajlı taşıma hizmetleri veren Palmiye Nakliyat, uzman personel kadrosu ile hizmetlerine devam etmektedir. Evden eve taşımacılığın günümüzdeki zorluklarından sıyrılıp, uygun fiyatlara üstün kalite hizmetler almak isteyen herkesin ortak tercihi Palmiye Nakliyat ile hemen sizlerde iletişime geçin!

Telefon 1:  0546 292 51 43
Email:   [email protected]

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.