Eşya Depolama

Asansörlü Taşıma

Eşyalarınızın en yüksek katlara bile hızlı ve güvenli şekilde taşınacağı asansörlü nakliyat hizmeti

Kocaeli Nakliyat Firması

Kalitemiz ile uzun yıllardan beri Kocaeli halkının en sık tercih ettiği firma olmayı başardık. Hemen bize ulaşın, bilgi alın!

Kocaeli eşya depolama hizmetimizden tüm müşterilerimiz uygun fiyatlar ile faydalanabilir. Firmamıza ait olan eşya depolama alanlarımızda her türden ve her boyutta eşyanızın muhafazası mümkün. Eşya depolama hizmeti birçok nedenden dolayı tercih edilebilir. Örneğin taşınma sürecinde eşyalarınızın bir süre beklemesi gerekiyorsa bu durumda eşya depolama alanlarımızı tercih edebilirsiniz.

Evinizde tadilat varsa ya da işyerinizdeki tadilat sürecinde eşyalarınızın muhafazası için nakliyat firmamızın eşya depolama alanlarından faydalanmanız mümkün. Ayrıca evinizde diğer bulamadığınız ve fazla olduğunu düşündüğünüz eşyalarınız için eşya depolama alanlarımızı kullanarak evlerinizde metrekareden tasarruf etmiş olursunuz. Palmiye Nakliyat firmasının eşya depolama alanları ile ilgili ayrıntılı bilgiye ulaşmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  

  

Eşya Depolama İşlemi Nasıl Yapılır? 

Kocaeli eşya depolama işlemi depolanması gereken eşyaların paketlenip kolilere yerleştirilmesinden sonra eşya depolama alanlarına alınması ile yapılır. Depolanması gereken eşyalarınızın paketleme işlemini isterseniz kendiniz yapabilir isterseniz de nakliye ekiplerimizden paketleme hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. Depolanacak olan  eşyaların paketlemesi iyi bir şekilde yapılmalıdır. Elinizde gerekli ambalaj malzemesi yoksa ve bu konuda tecrübe sahibi değilseniz nakliye ekiplerimizden eşya paketleme hizmeti almanız en doğrusu olacaktır.

Nakliye ekiplerimiz kaliteli ambalaj malzemeleri kullanarak eşyalarınızın uzun süre bekleyeceğini göz önüne alarak eşya paketleme işlemini buna göre yapar. Paketlenen eşyalar nakliye araçlarımıza yüklendikten sonra eşya depolama alanlarımıza götürülür. Eşya depolama hizmeti için nakliyat firmamıza bir telefon ile ulaşabilirsiniz. 

Kocaeli Eşya Depolama Fiyatları

Kocaeli eşya depolama fiyatları depolanacak olan eşyalarınızı miktarına ve depolama süresine göre değişkenlik gösterir. Firmamıza ait olan eşya depolama alanlarımızı aylık ya da yıllık bazda kiralamanız mümkün. Yıllık olarak kiralama yapan müşterilerimiz için özel kampanyalarımız mevcuttur. Nakliyat depolama alanları temiz korunaklı ve güvenli alanlardır.

Ayrıca depolama alanlarımızı her türlü haşerata karşı periyodik olarak ilaçlıyor ve havalandırmasına yapıyoruz. Bu aralar 7 gün 24 saat boyunca güvenlik personeli tarafından korunan ve güvenlik kameraları ile izlenen alanlardır. Palmiye nakliyat firmasının güvenli eşya depolama alanlarına eşyalarınızı gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi için müşteri temsilcilerimizle irtibata geçebilirsiniz. 

palmiye-nakliyat-logo-beyaz.png
Kocaeli ve çevre illerinde üstün kalite hizmet anlayışı ile sizlerin memnuniyetini sağlamayı başaran Palmiye Nakliyat, uzun yıllardan beri hizmetler vererek ün salan bir firmadır. Her geçen gün yenilenen hizmet faaliyetleri, taşımacılık süreçlerindeki pratik çözümleri ile müşterilerinin kolaylıkla hizmet almasını da sağlamıştır. Asansörlü, sigortalı, ambalajlı taşıma hizmetleri veren Palmiye Nakliyat, uzman personel kadrosu ile hizmetlerine devam etmektedir. Evden eve taşımacılığın günümüzdeki zorluklarından sıyrılıp, uygun fiyatlara üstün kalite hizmetler almak isteyen herkesin ortak tercihi Palmiye Nakliyat ile hemen sizlerde iletişime geçin!

Telefon 1:  0546 292 51 43
Email:   [email protected]

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.