Eşya Paketleme

Asansörlü Taşıma

Eşyalarınızın en yüksek katlara bile hızlı ve güvenli şekilde taşınacağı asansörlü nakliyat hizmeti

Kocaeli Nakliyat Firması

Kalitemiz ile uzun yıllardan beri Kocaeli halkının en sık tercih ettiği firma olmayı başardık. Hemen bize ulaşın, bilgi alın!

Kocaeli eşya paketleme hizmetimiz ile taşınma süreci artık çok daha stressiz ve hızlı. Nakliyat firmamızdan eşya nakliyesi dışında talep edecek olduğunuz eşya paketleme hizmeti ile müşterilerimize kolaylık sağlıyoruz. Özellikle küçük bebeği olan çalışan ya da vakti olmayan kişiler için eşya paketleme hizmeti son derece avantajlı.

Nakliyat firmaları işinde uzman güvenilir ve güler yüzlü ekibi tarafından sizin belirtmiş olduğunuz odalardaki tüm eşyalar tek tek toplanır ve paketleme işleminden geçirilir.  Nakliye ekiplerimizin eşya paketleme işleminde kullanmış oldukları tüm paketleme malzemeleri hijyenik kaliteli ve kullan at ürünlerdir. Palmiye nakliyat firmasının sunmuş olduğu eşya paketleme hizmeti ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için bizimle irtibat kurabilirsiniz. 

  

  

Kocaeli Eşya Paketleme Nasıl Yapılır? 

Kocaeli eşya paketleme hizmetin talep eden müşterilerimizin evindeki dolap ve çekmece içlerinde bulunan tüm eşyaların toplama ve paketleme işlemi gerçekleştirilir. Tüm eşyalar türüne ve boyutlarına uygun bir şekilde ambalaj işleminden geçirilir. Kırılacak türde olan hassas eşyalar ekstra paketleme yapılarak korunaklı bir hale getirilir. Nakliyat firmamızda marangoz ve tesisatçı ekibimiz de mevcut.

Elektronik eşyalarınızın ve mobilyalarınızın sökülmesi ve kurulum  işlemi ekibimiz tarafından profesyonel bir şekilde gerçekleştirilir. Mobilyaların ve elektronik eşyaların paketleme işlemi için pat pat naylonlar ve kaliteli battaniyeler kullanırız. Palmiye nakliyat firması ise tüm eşyalar sağlam bir şekilde paketlenir ve gideceği yere kadar güvenle ulaştırılır. 

Covid 19 Tedbirleri Kapsamında Eşya Paketleme Hizmeti

Kocaeli eşya paketleme hizmeti nakliyat firmamızın uzman ekibi tarafından covid-19 önlemleri altında gerçekleştirilir. Nakliye ekiplerimiz eşya toplama, paketleme ve taşıma süreci boyunca Maske galoş eldiven ve bone kullanarak  işlerini yaparlar. Nakliyat firmamızın önceliği insan sağlığı ve müşteri memnuniyetidir. Yapmış olduğumuz tüm hizmetlerimizi bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz.

Nakliyat firmamızdan ev eşyalarınız için toplama ve paketleme hizmeti talep edebileceğiniz gibi ofis ve büro eşyalarınız için de aynı hizmeti alabilirsiniz. Ofis ve büro eşyalarınız nakliye ekibimiz tarafından itina ile toplanarak paketleme işleminden geçirilir. Palmiye nakliyat firması olarak sizlere kaliteli güvenilir nakliye hizmeti sunmak için bir telefon kadar yakınınızdayız. 

palmiye-nakliyat-logo-beyaz.png
Kocaeli ve çevre illerinde üstün kalite hizmet anlayışı ile sizlerin memnuniyetini sağlamayı başaran Palmiye Nakliyat, uzun yıllardan beri hizmetler vererek ün salan bir firmadır. Her geçen gün yenilenen hizmet faaliyetleri, taşımacılık süreçlerindeki pratik çözümleri ile müşterilerinin kolaylıkla hizmet almasını da sağlamıştır. Asansörlü, sigortalı, ambalajlı taşıma hizmetleri veren Palmiye Nakliyat, uzman personel kadrosu ile hizmetlerine devam etmektedir. Evden eve taşımacılığın günümüzdeki zorluklarından sıyrılıp, uygun fiyatlara üstün kalite hizmetler almak isteyen herkesin ortak tercihi Palmiye Nakliyat ile hemen sizlerde iletişime geçin!

Telefon 1:  0546 292 51 43
Email:   [email protected]

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.