Hakkımızda

Asansörlü Taşıma

Eşyalarınızın en yüksek katlara bile hızlı ve güvenli şekilde taşınacağı asansörlü nakliyat hizmeti

Kocaeli Nakliyat Firması

Kalitemiz ile uzun yıllardan beri Kocaeli halkının en sık tercih ettiği firma olmayı başardık. Hemen bize ulaşın, bilgi alın!

Palmiye Nakliyat firmamız olarak müşterilerimize daima kaliteli nakliye hizmetini sunmayı amaç edindik. Firmamız ilk kurulduğu günden bu yana her zaman müşteri memnuniyetini en ön planda tutmuştur. Yapılan bir işin kaliteli olması için o işe emek vermek ve özen göstermek gereklidir. Müşterilerimizin bize teslim etmiş oldukları eşyalarını emanet olarak yeni adreslerini hiçbir şekilde zarar görmeden güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz.

Nakliyat firmamız işinde uzman deneyimli ve eğitimi sertifikası bulunan nakliye ekibi ile kaliteli hizmet verir. Sunmuş olduğumuz nakliye hizmetlerinde müşterilerimiz ile daima iletişim halindeyiz. Firmamız olarak müşterilerimizin memnuniyetini ve güvenini kazanmak için işimize en kaliteli şekilde yapıyoruz. 

Misyonumuz

Nakliyat firmamız sunmuş olduğu taşımacılık hizmetlerini en kaliteli şekilde yakan bir nakliye şirketidir. Ev eşyası taşıma ofis eşyası taşıma şehir içi ve şehirler arası nakliye hizmetleri ile ilgili müşterilerimizin taleplerini dinleyerek onlara çözüm odaklı nakliye hizmeti sunarız. Firmamızın işinde uzman ve güvenilir ekibi mobilyalarınızı hiçbir şekilde zarar görmeyecek biçimde muhafaza eder ve yeni adresine ulaştırır.

Nakliye firmamız olarak eşyalarınızı en az sizin kadar önemsiyor ve yeni adreslerine hasarsız ve eksiksiz bir biçimde ulaşmalarını sağlıyoruz.  Eşya taşıma sürecinde firmamıza ait olan son teknoloji ürünü profesyonel ekipmanları kullanarak eşyalar Nakliye işini gerçekleştiriyoruz. Ülkemizde kaliteli ve güvenilir taşımacılık hizmeti vermek.  

Vizyonumuz

Palmiye nakliyat olarak müşterilerimize daha kaliteli nakliye hizmeti vermek için kendimizi günden güne geliştiren ve yenileyen bir firmayız. Günden güne kendinize katmış olduğumuz tecrübe ve deneyimler ile şehir içi ve şehirler arası nakliye hizmetimizi daha kaliteli bir şekilde sürdürmeyi hedefliyoruz. Nakliyat firmamız modern araç filosu ve işinde uzman tecrübeli ve güler yüzlü ekip arkadaşları ile şehir içi nakliyat ve şehirler arası nakliyat hizmetini en güvenilir şekilde yapar.

Nakliyat firmamız bünyesinde sunulan tüm nakliye hizmetlerinde müşteri memnuniyetini en ön planda tutulmuştur. Ayrıca nakliyat firmamız bünyesinde daima hazır bulunan marangoz tesisatçı gibi elemanlarımız da yer alır.  Sizlere en kaliteli en hızlı  ve en ekonomik nakliye hizmetlerini sunmak için çalışıyoruz. 

palmiye-nakliyat-logo-beyaz.png
Kocaeli ve çevre illerinde üstün kalite hizmet anlayışı ile sizlerin memnuniyetini sağlamayı başaran Palmiye Nakliyat, uzun yıllardan beri hizmetler vererek ün salan bir firmadır. Her geçen gün yenilenen hizmet faaliyetleri, taşımacılık süreçlerindeki pratik çözümleri ile müşterilerinin kolaylıkla hizmet almasını da sağlamıştır. Asansörlü, sigortalı, ambalajlı taşıma hizmetleri veren Palmiye Nakliyat, uzman personel kadrosu ile hizmetlerine devam etmektedir. Evden eve taşımacılığın günümüzdeki zorluklarından sıyrılıp, uygun fiyatlara üstün kalite hizmetler almak isteyen herkesin ortak tercihi Palmiye Nakliyat ile hemen sizlerde iletişime geçin!

Telefon 1:  0546 292 51 43
Email:   [email protected]

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.