Körfez Evden Eve Nakliyat

Körfez Evden Eve Nakliyat

Körfez evden eve nakliyat firması kaliteli güvenilir ve profesyonel bir nakliye firmasıdır. Nakliyat firmamız olarak evden eve nakliye hizmetini güvenilir ve işinde uzman nakliye ekiplerimiz ile yapıyoruz. Nakliyat firmamız öncelik olarak müşteri memnuniyetini benimsemiştir. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda çözüm odaklı nakliye hizmeti sunuyoruz. 

Müşterilerimizin nakliyat firmamızdan talep edecek oldukları hizmetler arasında eşya toplama ve paketleme hizmeti de mevcuttur. Özellikle vakti olmayan ya da iş yerinden izin alamayan müşterilerimiz için bu hizmet oldukça avantajlıdır. Eşya toplama ve paketleme hizmeti ile tüm eşyalarınız tek tek toplanır ve ambalaj işleminden geçirilir. Palmiye nakliyat firmasından bilgi almak ve hizmet talebinde bulunmak için bize bir telefon ile ulaşmanız mümkün. 

Körfez Evden Eve Nakliyat İle Asansörlü Taşıma

Körfez evden eve nakliyat firması çok katlı binalara kolay bir şekilde eşya ulaştırmak için asansörlü araçlar kullanır. Günümüzde sayısı eski yıllara göre çok fazla olan yüksek binalar hem iş yeri hem de ofis olarak kullanılıyor. Çok katlı binalarda ikamet eden kişiler taşınma sürecinde eşyaların ne şekilde taşınacağı konusunda endişelenirler.

Nakliyat firmamız ile yüksek katlara eşya ulaşımı yapmak artık oldukça kolay. Firmamıza ait olan hidrolik asansörlü araçlarımız sayesinde eşyalarınız bulunduğu kattan kolay bir şekilde alınır ve gideceği adrese güvenle taşınır. Firmamızdan bilgi ve hizmet talebinde bulunmak için bizimle bir telefon ile irtibata geçmeniz mümkün. 

Körfez  Evden Eve Nakliyat Hizmetinde Özveri

Körfez evden eve nakliyat firmamız olarak nakliye süreci boyunca eşyalarınızı sigorta ile güvence altına alıyoruz. Nakliye ekiplerimiz tüm eşyalarınızı büyük bir titizlik ve özveri ile taşır. Ancak yine de olası herhangi bir hasara karşı nakliye firmamız eşyalarınız için nakliye sigortası yapar. Müşterilerimiz eşya taşıma sigortası düşük bir ücret karşılığında yaptırabilirler.

Taşınma süreci sonunda herhangi bir hasar kayıp ya da çalıntı durumu söz konusu ise bu zarar sigorta poliçesi tarafından karşılanır. Palmiye nakliyat firmasından daha ayrıntılı bilgi almak ve nakliye hizmeti talebinde bulunmak için bizimle bir telefon ile irtibata geçmeniz mümkün. 

 

palmiye-nakliyat-logo-beyaz.png
Kocaeli ve çevre illerinde üstün kalite hizmet anlayışı ile sizlerin memnuniyetini sağlamayı başaran Palmiye Nakliyat, uzun yıllardan beri hizmetler vererek ün salan bir firmadır. Her geçen gün yenilenen hizmet faaliyetleri, taşımacılık süreçlerindeki pratik çözümleri ile müşterilerinin kolaylıkla hizmet almasını da sağlamıştır. Asansörlü, sigortalı, ambalajlı taşıma hizmetleri veren Palmiye Nakliyat, uzman personel kadrosu ile hizmetlerine devam etmektedir. Evden eve taşımacılığın günümüzdeki zorluklarından sıyrılıp, uygun fiyatlara üstün kalite hizmetler almak isteyen herkesin ortak tercihi Palmiye Nakliyat ile hemen sizlerde iletişime geçin!

Telefon 1:  0546 292 51 43
Email:   [email protected]

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.