Ofis Taşımacılığı

Asansörlü Taşıma

Eşyalarınızın en yüksek katlara bile hızlı ve güvenli şekilde taşınacağı asansörlü nakliyat hizmeti

Kocaeli Nakliyat Firması

Kalitemiz ile uzun yıllardan beri Kocaeli halkının en sık tercih ettiği firma olmayı başardık. Hemen bize ulaşın, bilgi alın!

Kocaeli ofis taşımacılığı hizmetimiz ile ofis ve büro eşyalarınızın nakliyesini sağlıyoruz. Ofis taşımacılığı profesyonellik gerektirir. Nakliyat firmamız profesyonel nakliye ekibi ile çalıştığı için tüm ofis eşyalarınız güvenli bir şekilde istediğiniz adrese taşınır. Ofis eşyalarınızı ofisteki işlerinizi aksatmadan sizin belirlemiş olduğunuz günde hızlı ve güvenli bir şekilde taşıyoruz. Nakliyat firmamızdan eşya toplama ve paketleme hizmeti de talep edebilirsiniz.

Bu hizmet ile ofiste bulunan tüm eşyalar nakliye ekiplerimiz tarafından tek tek toplanır ve paketleme işleminden geçirilir. Eşya paketlemek için kullanılan tüm malzemeler hijyenik ürünler olup tek kullanımlıktır. Palmiye nakliyat firmasından ofis taşımacılığı hizmeti ile ilgili bilgi almak ve hizmet talebinde bulunmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. 

  

  

Asansörlü Kocaeli Ofis Taşımacılığı 

Kocaeli ofis taşımacılığı hizmetimizde kullandığımız hidrolik asansörlü araçlarımız sayesinde yüksek katlara kolaylıkla eşya ulaşımı sağlıyoruz. Asansörlü sistem sayesinde taşınma süreci çok daha çabuk bir şekilde gerçekleştirilir. Bu sayede siz de yeni ofisinize daha çabuk yerleşirsiniz. Asansörlü taşımacılık son derece güvenli bir hizmet türüdür.

Sistem kurulmadan önce nakliye ekiplerimiz bina çevresinde tüm iş sağlığı ve güvenliği önlemlerini alır ve süreç sonuna kadar güvenli bir şekilde eşyalar taşınır. Asansörlü araçlarımız uzman operatörler tarafından kullanılan araçlardır. Firmamızın sunduğu asansörlü ofis taşımacılığı hizmetimiz ile ilgili bilgi almak ve hizmet talebinde bulunmak için bizimle bir telefon ile irtibat kurabilirsiniz. 

Hasarsız Ofis Taşımacılığı

Kocaeli ofis taşımacılığı hizmetimizde eşya nakliye sigortası da mevcut. Müşterilerimiz dilerse küçük bir meblağ karşılığında eşya nakliye sigortası yaptırabilir. Eşya nakliye sigortası son derece avantajlıdır. Nakliye süreci sonunda eşyalarda görülebilecek herhangi bir hasar poliçe tarafından karşılanır. Nakliyat firmamız olarak ofis eşyalarınızı hem şehir içinde hem de şehirler arasında güvenle taşıyoruz. Firmamızın önceliği müşterilerinin memnuniyetidir.

Ekiplerimiz bu doğrultuda müşterilerimizin talepleri üzerine çözüm odaklı nakliye hizmeti sunar. Palmiye nakliyat firması ile ev ofis ve büro eşyalarınız güvende. Nakliyat firmamıza ait olan internet sitesinde daha önce yapmış olduğumuz nakliye hizmetlerimizi inceleyebilir ve müşteri yorumlarımızı okuyabilirsiniz. Bizden hizmet almak için bir telefon ile irtibata geçebilirsiniz.

palmiye-nakliyat-logo-beyaz.png
Kocaeli ve çevre illerinde üstün kalite hizmet anlayışı ile sizlerin memnuniyetini sağlamayı başaran Palmiye Nakliyat, uzun yıllardan beri hizmetler vererek ün salan bir firmadır. Her geçen gün yenilenen hizmet faaliyetleri, taşımacılık süreçlerindeki pratik çözümleri ile müşterilerinin kolaylıkla hizmet almasını da sağlamıştır. Asansörlü, sigortalı, ambalajlı taşıma hizmetleri veren Palmiye Nakliyat, uzman personel kadrosu ile hizmetlerine devam etmektedir. Evden eve taşımacılığın günümüzdeki zorluklarından sıyrılıp, uygun fiyatlara üstün kalite hizmetler almak isteyen herkesin ortak tercihi Palmiye Nakliyat ile hemen sizlerde iletişime geçin!

Telefon 1:  0546 292 51 43
Email:   [email protected]

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.