Parça Eşya Taşıma

Asansörlü Taşıma

Eşyalarınızın en yüksek katlara bile hızlı ve güvenli şekilde taşınacağı asansörlü nakliyat hizmeti

Kocaeli Nakliyat Firması

Kalitemiz ile uzun yıllardan beri Kocaeli halkının en sık tercih ettiği firma olmayı başardık. Hemen bize ulaşın, bilgi alın!

Kocaeli parça eşya taşıma hizmeti son yılların en çok talep gören taşımacılık hizmetleri arasında yerini almıştır. Ekonomik olması  ve birkaç parça eşya için nakliye hizmeti alınması nedeniyle insanların çok rağbet gösterdiği bir hizmet. Parça eşya nakliyesi özellikle büyük şehirlerde yaşayan kişiler tarafından çok tercih ediliyor. Bu hizmet ile birkaç parça eşyanızın istenilen adrese ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.

Parça eşya nakliyesinde aynı nakliye aracı içerisinde iki kişiye ait olan eşyalar taşınır. Nakliye ücreti iki kişi arasında paylaşılacağı için bu hizmet son derece avantajlı ve ekonomiktir. Palmiye nakliyat firmasından parça eşya nakliyesi ile ilgili bilgi almak ve hizmet talebinde bulunmak için bize bir telefon ile ulaşabilirsiniz. 

  

  

Şehir İçi Kocaeli Parça Eşya Taşıma

Kocaeli parça eşya taşıma hizmeti firmamız tarafından hem şehir içi hem de şehirler arası olarak sunulur. Parça eşya nakliyesinde eşyaların paketleme ve ambalajını kendiniz yapabilir ya da nakliye firmamızdan eşya paketleme hizmeti talep edebilirsiniz. Eşya paketlemeyi kendiniz yapmayı düşünüyorsanız mutlaka kaliteli ambalaj malzemeleri kullanarak sağlam bir şekilde eşya paketleme işlemi yapmalısınız.

Elinizde gerekli olan ambalaj malzemesi yoksa ve paketleme konusunda bilgi sahibi değilseniz bu durumda nakliye firmamızın eşya paketleme hizmetini tercih edebilirsiniz. Nakliye ekiplerimiz taşınması gereken eşyalarınızı en iyi şekilde ambalaj işleminden geçirir ve korunaklı bir hale gelmesini sağlar. 

Şehirler Arası Parça Eşya Taşımacılığı

Kocaeli parça eşya taşıma hizmetini şehir içinde olduğu gibi şehirler arasında da profesyonel bir şekilde sunuyoruz. Nakliyat firmamızdan her türlü eşyanız için parça eşya nakliyat hizmeti almanız mümkün. Firmamız ve çalışanlarımız olarak önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Müşterilerimizim taleplerini dinliyor ve bu doğrultuda çözüm odaklı nakliye hizmeti veriyoruz. Palmiye nakliyat firması nakliye sektöründe öncü ve kaliteli hizmet veren nakliye firmaları arasında ilk sırada yerini almıştır.

Hizmet vermiş olduğumuz tüm ekip arkadaşlarımız eğitim sertifikası bulunan uzman güleryüzlü ve güvenilir kişilerdir. Firmamız her alanda profesyonel nakliye hizmeti veriyor. Bizimle irtibat kurmak bilgi ve hizmet talebinde bulunmak oldukça kolay. Firmamız olarak sizlere bir telefon yakınız. 

palmiye-nakliyat-logo-beyaz.png
Kocaeli ve çevre illerinde üstün kalite hizmet anlayışı ile sizlerin memnuniyetini sağlamayı başaran Palmiye Nakliyat, uzun yıllardan beri hizmetler vererek ün salan bir firmadır. Her geçen gün yenilenen hizmet faaliyetleri, taşımacılık süreçlerindeki pratik çözümleri ile müşterilerinin kolaylıkla hizmet almasını da sağlamıştır. Asansörlü, sigortalı, ambalajlı taşıma hizmetleri veren Palmiye Nakliyat, uzman personel kadrosu ile hizmetlerine devam etmektedir. Evden eve taşımacılığın günümüzdeki zorluklarından sıyrılıp, uygun fiyatlara üstün kalite hizmetler almak isteyen herkesin ortak tercihi Palmiye Nakliyat ile hemen sizlerde iletişime geçin!

Telefon 1:  0546 292 51 43
Email:   [email protected]

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.