Şehir İçi Nakliyat

Asansörlü Taşıma

Eşyalarınızın en yüksek katlara bile hızlı ve güvenli şekilde taşınacağı asansörlü nakliyat hizmeti

Kocaeli Nakliyat Firması

Kalitemiz ile uzun yıllardan beri Kocaeli halkının en sık tercih ettiği firma olmayı başardık. Hemen bize ulaşın, bilgi alın!

Kocaeli şehir içi nakliyat hizmeti firmamız tarafından profesyonel bir şekilde yapılır. Nakliyat firmamızdan ev ya da ofis eşyalarınızın şehir içi ya da şehirler arası nakliyesini talep etmeniz mümkün. Firmamızda eşya taşımak için gerekli olan tüm profesyonel ekipmanlar mevcuttur. Ayrıca nakliye ekiplerimiz de işlerini büyük bir titizlikle yapar.

Nakliyat firmamızdan alacağınız tüm şehir içi ve şehirler arası nakliye hizmetinden memnun kalırsınız. Ayrıca Palmiye nakliyat firmamızda asansörlü nakliyat, sigortalı nakliyat, parça eşya ve eşya depolama hizmetlerimiz de mevcuttur. Sunmuş olduğumuz tüm nakliye hizmetlerimiz ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ve hizmet talebinde bulunmak için bize bir telefon ile ulaşabilirsiniz. 

  

Şehir İçi Nakliyat Hizmeti Alınması

Kocaeli şehir içi nakliyat hizmetimizde çok katlı binalara kolay bir şekilde eşya ulaşımı yapmak amacı ile asansörlü sistem kullanıyoruz. Asansörlü sistem ile eşyalar hem daha hızlı hem de daha güvenli bir şekilde taşınır. Bu sistem sayesinde eşyalar dar koridorlarda ya da merdiven boşluklarında taşınarak zarar görmekten kurtulmuş olur. Ayrıca nakliye süreci de kısalacağı için yeni evinize çok daha çabuk yerleşirsiniz.

Asansörlü nakliyat hizmeti her bakımdan son derece avantajlıdır. Nakliyat öncesinde bina çevresinde tüm iş sağlığı ve güvenliği önlemlerini aldıktan sonra asansörlü eşya taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Asansörlü nakliyat hizmeti ile ilgili bilgi almak ve hizmet talep etmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz. 

Kocaeli Şehir İçi Nakliyat Hizmetiyle Güvenli Taşıma

Kocaeli şehir içi nakliyat hizmetinde nakliyat firmamız sigortalı eşya taşıma olanağı sunuyor. Bu hizmetten faydalanmak isteyen müşterilerimiz küçük bir meblağ karşılığında sigortalı nakliye hizmeti alabilir. Sigortalı nakliye hizmeti ile tüm eşyalarınız nakliye süreci boyunca güvence altına alınır. Süreç sonunda eşyalarda görülebilecek herhangi bir hasar ya da kayıp gibi durumlar poliçe tarafından karşılanır.

Bu nedenle eşya nakliye sigortası yaptırmak müşterilerimiz açısından son derece avantajlıdır. Ancak bazı eşyalar nakliye sigortası kapsamına girmez. Bunlar, altın para silah gibi eşyalardır. Sigortalı nakliyat ve diğer hizmetlerimiz ile ilgili bilgi almak için Palmiye nakliyat firması ile irtibata geçebilirsiniz. Nakliyat firmamız olarak sizlere bir telefon kadar yakınız. 

palmiye-nakliyat-logo-beyaz.png
Kocaeli ve çevre illerinde üstün kalite hizmet anlayışı ile sizlerin memnuniyetini sağlamayı başaran Palmiye Nakliyat, uzun yıllardan beri hizmetler vererek ün salan bir firmadır. Her geçen gün yenilenen hizmet faaliyetleri, taşımacılık süreçlerindeki pratik çözümleri ile müşterilerinin kolaylıkla hizmet almasını da sağlamıştır. Asansörlü, sigortalı, ambalajlı taşıma hizmetleri veren Palmiye Nakliyat, uzman personel kadrosu ile hizmetlerine devam etmektedir. Evden eve taşımacılığın günümüzdeki zorluklarından sıyrılıp, uygun fiyatlara üstün kalite hizmetler almak isteyen herkesin ortak tercihi Palmiye Nakliyat ile hemen sizlerde iletişime geçin!

Telefon 1:  0546 292 51 43
Email:   [email protected]

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.