Şehirler Arası Nakliyat

Asansörlü Taşıma

Eşyalarınızın en yüksek katlara bile hızlı ve güvenli şekilde taşınacağı asansörlü nakliyat hizmeti

Kocaeli Nakliyat Firması

Kalitemiz ile uzun yıllardan beri Kocaeli halkının en sık tercih ettiği firma olmayı başardık. Hemen bize ulaşın, bilgi alın!

Kocaeli şehirler arası nakliyat hizmeti firmamız tarafından profesyonel bir şekilde gerçekleştirilir. Evden eve taşınma sürecinde eşyalarınızın nakliyesi için firmamız olarak sizlere kaliteli ve güvenilir nakliye hizmeti sunuyoruz. Şehirler arası eşya taşıma işi profesyonellik gerektiren bir iştir. Bu nedenle alanında uzman bir nakliyat firması ile anlaşma yapılmalıdır. Palmiye nakliyat firması olarak ülke çapında geniş ulaşım ağına sahibiz.

Tüm eşyalarınız istediğiniz şehre güvenle ve tam zamanı taşınır. Şehirler arası eşya nakliyesi öncesinde firmamızdan eşya toplama hizmeti de talep etmeniz mümkündür. Tüm eşyalarınızı uzun yolculuk şartlarına uygun bir şekilde paketleyerek nakliye araçlarımıza itina ile yerleştiririz. Firmamızda hizmet almak için bize bir telefon ile ulaşabilirsiniz. 

  

  

Ofis Ve Büro Eşyası Kocaeli Şehirler Arası Nakliyat

Kocaeli şehirler arası nakliyat firmamızdan ev eşyası taşıma hizmeti alabileceğiniz gibi ofis ve büro eşyalarınızın nakliyesi için de hizmet alabilirsiniz. Firmamız olarak ofis eşyalarınızı istediğiniz şehre güvenle taşırız. Nakliye şirketimizde çalışan tüm ekip arkadaşlarımız eğitimli ve güvenilir kişilerdir. İşyerinizdeki tüm eşyalar ekibiz tarafından tek tek paketlenir ve şehirler arası taşımaya uygun bir hale getirilir.

Şehirler arası eşya taşımak için kullanılan tüm nakliye araçlarımız uzun yol şartlarına uygun geniş ve konforlu araçlardır. Eşyalarınız bu araçlar ile bir şehirden bir başka şehre güven içinde yolculuk yapar. Daha detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz. 

Kocaeli Şehirler Nakliyat Sürecinde Eşya Depolama Hizmeti                        

Kocaeli şehirler arası nakliyat firmamız olarak evden eve nakliyat sürecinde sizlere eşya depolama hizmeti sunarak kolaylık sağlıyoruz. Nakliyat sürecinde beklemesi gereken eşya için nakliye firmamızın eşya depolama alanlarını kiralayabilirsiniz. Eşya depolama alanlarımızı farklı sebeplerden dolayı tercih edebilirsiniz. Örneğin; yeni taşınacak olduğunuz ev tadilat sürecinde ise ve bu süreçte eşyalarınızın bekletilmesi gerekiyorsa eşya depolama alanlarımız tam size göredir.

Depolama alanlarımızı aylık ya da yıllık bazda kiralamanız mümkündür. Palmiye nakliyat firması olarak nakliye sürecinde size her alanda profesyonel hizmet veriyoruz. Firmamıza ait olan internet adresimizde bulunan telefon numaralarımız ile bize ulaşarak bilgi alabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

palmiye-nakliyat-logo-beyaz.png
Kocaeli ve çevre illerinde üstün kalite hizmet anlayışı ile sizlerin memnuniyetini sağlamayı başaran Palmiye Nakliyat, uzun yıllardan beri hizmetler vererek ün salan bir firmadır. Her geçen gün yenilenen hizmet faaliyetleri, taşımacılık süreçlerindeki pratik çözümleri ile müşterilerinin kolaylıkla hizmet almasını da sağlamıştır. Asansörlü, sigortalı, ambalajlı taşıma hizmetleri veren Palmiye Nakliyat, uzman personel kadrosu ile hizmetlerine devam etmektedir. Evden eve taşımacılığın günümüzdeki zorluklarından sıyrılıp, uygun fiyatlara üstün kalite hizmetler almak isteyen herkesin ortak tercihi Palmiye Nakliyat ile hemen sizlerde iletişime geçin!

Telefon 1:  0546 292 51 43
Email:   [email protected]

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.