Sigortalı Nakliyat

Asansörlü Taşıma

Eşyalarınızın en yüksek katlara bile hızlı ve güvenli şekilde taşınacağı asansörlü nakliyat hizmeti

Kocaeli Nakliyat Firması

Kalitemiz ile uzun yıllardan beri Kocaeli halkının en sık tercih ettiği firma olmayı başardık. Hemen bize ulaşın, bilgi alın!

Kocaeli sigortalı nakliyat hizmeti nakliyat firmamızın sunmuş olduğu avantajlı hizmetlerden biridir. Sigortalı nakliyat hizmeti almanız halinde tüm eşyalarınız nakliye firmamız tarafından nakliye süreci boyunca güvence altına alınır. Müşterilerimiz düşük bir ücret karşılığında eşya sigortası yaptırabilir. Firmamızdan hem ev eşyalarınızın hem de ofis eşyalarınızın nakliye sürecinde sigortalanmasını talep edebilirsiniz. Nakliye süreci bittikten sonra eşyaşarınızda herhangi bir hasar söz konusu olursa bu zarar poliçe tarafından karşılanır.

Nakliye sigortası yaptırmak müşterilerimiz açısından son derece avantajlıdır. Altın, para, silah gibi eşyalar nakliye sigortası kapsamına girmeyen eşyalardır. Palmiye nakliyat firmasından sigortalı eşya taşıma ile ilgili daha ayrıntılı bilgiye ulaşmak için müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz. 

  

  

Şehir İçi Kocaeli Sigortalı Nakliyat

Kocaeli sigortalı nakliyat hizmetimiz ile şehir içinde bir adresten diğer adrese taşınan tüm eşyalarınız güvence altındadır. Nakliyat firmamız olarak birçok alanda kaliteli ve güvenilir nakliye hizmeti veriyoruz. Sigortalı nakliyat hizmeti dışında firmamızda parça eşya nakliyat asansörlü nakliyat ofis taşımacılığı ve eşya depolama hizmetleri de mevcut. Firmamız olarak en kaliteli nakliye hizmetini en avantajlı ve ekonomik fiyatlar ile sunuyoruz. Firmamız, güvenilir ve işinde uzman nakliye ekibi ile hizmet verir. Tüm eşyalarınızı nakliye firmamızın güvenilir ekibine gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz. Nakliyat firmamıza internet adresimizden ya da telefon numaralarımız ile ulaşarak bizden bilgi alabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz. 

Şehirler Arası Sigortalı Nakliyat

Kocaeli sigortalı nakliyat hizmetini şehir içinde olduğu gibi şehirler arasında da sunan firmamız ile eşyalarınız güvence altında. Eşyalarınız nakliye sürecinde kayıp çalıntı ya da olası herhangi bir hasara karşı sigortalanır. Firmamız her alanda profesyonel ve güvenilir nakliye hizmeti verir. Parça eşya taşıma ve ofis taşımacılığı hizmetlerinde de nakliye sigortası talebinde bulunabilirsiniz.

Bu hizmetin alınması durumunda değerli eşyalarınız dışındaki tüm eşyalar güvence altına alınır. Palmiye nakliyat firması müşteri memnuniyeti ve güveni kazanmış olan bir nakliye firmasıdır. Sunmuş olduğumuz tüm nakliye hizmetleri ile ilgili bilgi ve hizmet almak için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Nakliyat firmamıza bir telefon ile ulaşmanız mümkün.

palmiye-nakliyat-logo-beyaz.png
Kocaeli ve çevre illerinde üstün kalite hizmet anlayışı ile sizlerin memnuniyetini sağlamayı başaran Palmiye Nakliyat, uzun yıllardan beri hizmetler vererek ün salan bir firmadır. Her geçen gün yenilenen hizmet faaliyetleri, taşımacılık süreçlerindeki pratik çözümleri ile müşterilerinin kolaylıkla hizmet almasını da sağlamıştır. Asansörlü, sigortalı, ambalajlı taşıma hizmetleri veren Palmiye Nakliyat, uzman personel kadrosu ile hizmetlerine devam etmektedir. Evden eve taşımacılığın günümüzdeki zorluklarından sıyrılıp, uygun fiyatlara üstün kalite hizmetler almak isteyen herkesin ortak tercihi Palmiye Nakliyat ile hemen sizlerde iletişime geçin!

Telefon 1:  0546 292 51 43
Email:   [email protected]

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.